Akademia dźwiękuWitaj!

W życiu nie ma przypadków, ten serwis jest również dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o właściwościach i mocy dźwięku. Używamy dźwięku jako fali nośnej do przesyłania bioenergii. Masz możliwość przekazania, odwiedzającym i współpracującym z AKADEMIĄ  DŹWIĘKU swojej wiedzy i doświadczeń używając formularza kontaktowego. Dźwięk - wibracje są wartościami pierwotnymi nie można ich zawłaszczyć – opatentować. Istnieje tylko jedna metoda używania dźwięku – TWOJA WŁASNA. Możemy nauczyć Ciebie i pokazać jak używać narzędzi – dźwiękowych i mentalnych - ale resztę zrobisz sam. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach, kursach i warsztatach, łączących w sobie dźwięk z bioenergoterapią.

Aleksandra Jabłońska - Biała Sówka i Witold Jabłoński

Intencją do powołania SZKOŁY DŹWIĘKU jest pokazywanie, iż każdy z NAS jest wibracją, a nasze DNA jest swoistą symfonią naszych emocji, w którym zapisujemy naszą osobistą, jedyna w swoim rodzaju partyturę. Rozpowszechnianie wiedzy i praktyki w łączeniu bioenergoterapii i znanych nam metod paramedycznych z falą nośną dźwięku. Wieloletnia praca „dźwiękowa” udokumentowała stwórcze jego oddziaływanie.

1) Uczestnicy VI Międzynarodowego Festiwali Integracja Ty i Ja Koszalin
2) Opiekunowie dzieci niepełnosprawnych z Niepublicznego Ośrodka Rehabilitacyjno – Opiekuńczego w Kowalkach,
3) Sesje terapeutyczne dla dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno – Opiekuńczego w Kowalkach Zajęcia prowadzone w ciągłości od 2009 r. do 2012 r.