To czas dla Ciebie. Trzy dni w obcowaniu z dźwiękiem przynosi efekty porównywalne z 14 dniowym urlopem. Ten efekt osiągniesz przebywając na łonie natury wdychając ( - ) ujemnie zjonizowane powietrze. 

Warsztaty z żywiołąmi "szamańskie" prowadzone są w Rekowie na „Gościnne Łące” w otoczeniu lasu.  Na warsztatach uczymy się pojednania z samym sobą. Poznajemy rytuały, które możemy stosować dla własnych potrzeb. Wszystkie rytuały prowadzone są przy transcendentalnych dźwiękach gongów i wielkich mis dźwiękowych oraz  bębnów. Zaprzyjaźniamy się z żywiołami w formie namacalnej fizycznej. Warsztayt prowadzą zapraszani szamani.

A gdyby przyjąć iż nasze ciało jest „puszką” dla ośrodków i kanałów energetycznych? Śmiała teoria. Jednak składając w całość punkty akupunktury, punkty chińskie, meridiany i czakramy można dojść do wniosku iż nie jest to wykluczone. 

Warsztaty prowadzone są na podstawie „Diagnostyki Karmicznej” i „Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej” autor Marjan Ogorevc. 

Rytuał ofiarowania dźwięku sobie i innym uczestnikom spotkania. Rozpoczynamy o zachodzie słońca, a kończymy o wschodzie. Misterium, które inspiruje, kreuje, uspokaja, pobudza. W tym mistycznym mieszaniu się dźwięków, energii,  uruchomione zostają nasze siły witalne w postępie geometrycznym. Miejsce uczestnicy, instrumenty jednoczą się tworząc potencjał taki jak na poniższym zdjęciu.